Фастівтепломережа: тарифи на комунальні послуги

• 27.05.2020
Дані про тарифи на комунальні послуги

Рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради № 42 від 17.01.2020 р. «Про встановлення тарифів на теплову енергію КП ФМР «Фастівтепломережа», вироблену з використанням альтернативних джерел» встановлено на рівні 90% від середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету  у розмірі 1 893,97 грн. за 1 Гкал з ПДВ.

Рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради № 496 від 03.10.2019 р. «Про коригування встановлених тарифів на теплову енергію» встановлено:

– коригований тариф на послугу з постачання теплової енергії для споживачів І групи, при відсутності приладів обліку теплової енергії в розмірі 115,58 грн. за 1 м. кв. в опалювальний період;

– коригований тариф на послугу з постачання теплової енергії для споживачів І групи, при наявності приладів обліку теплової енергії в розмірі 2 645,06 грн. за 1 Гкал.;

– коригований тариф на теплову енергію для споживачів ІІ групи (бюджетні установи), в розмірі 2 577,55 грн. за 1 Гкал.;

– коригований тариф на теплову енергію для споживачів ІІІ групи (госпрозрахункові організації), в розмірі 2 641,02 грн. за 1 Гкал.

Тарифи встановлено з урахуванням податку на додану вартість.

Рішення виконкому “Про встановлення тарифів на теплову енергію КП «Фастівтепломережа», вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії”