Фастову потрібні лікарі спортивної медицини

Це спеціалісти, які надаватимуть дозволи не лише учням для відвідування уроків фізкультури та спортивних секцій, а й визначатимуть, після огляду, чи має та чи інша особа змогу брати участь у спортивних змаганнях тощо.
За наявними державними статистичними даними, на сьогоднішній час в Україні налічується лише 196 спортивних лікарів. Цього зовсім недостатньо для забезпечення якісного допуску до занять фізичною культурою та спортом. Тому Фастівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги уже готує документи для подачі заявки до Служби спортивної медицини щодо необхідності підготовки таких спеціалістів у нашому місті і для потреб фастівчан.
Навчання спеціалістів триватиме протягом 9 місяців та буде дистанційним, тобто лікар не зупинятиме медичну практику. Як результат, сімейні (та інші) лікарі отримають додаткову спеціалізацію, приміром, лікаря із спортивної медицини, і зможуть проводити роботу, яка раніше входила до компетенції лише спортивного лікаря: прописувати і рекомендувати рухову активність, надавати допуски до занять фізкультурою і спортом тощо.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ