Фестиваль Різдвяної коляди у Фастові

• 11.01.2020

Різдвяної радості, натхнення, душевного спокою та миру вам, дорогі фастівчани! Нехай Віфлеємська Зоря, яка вела мудреців до Віфлеєму, веде нас шляхом спасіння!

З таких чудових слів розпочав свій виступ під час фестивалю Різдвяної коляди о.Михайло Данилів, настоятель Собору Св.Миколая.

Фастів має чудову традицію: щороку всечесні отці у Різдвяні дні збираються, колядують, славлять народження Христа Спасителя та діляться глибокою радістю з усіма фастівчанами та гостями міста.

Чудове різдвяне дійство розпочали співом священники православної церкви України Фастівського благочиння. Продовжили святкову програму церковні хорові колективи та різдвяні вертепи парафій Св.Миколая, св..О.Невського, Воскресіння Хрестового (м-н Казнівка), Великомучениці Варвари (м-н Журавлівка), Архистратига Михаїла (с.Дорогинка) та Архистратига Михаїла (с.Велика Офірна), а також народний козацький хор «Оберіг» та народний хор «Дзвінкова криниця».