«Герої живуть поруч» – такий девіз цьогорічного міського конкурсу журналістських робіт «Творці сьогодення»

• 14.05.2020

Минулого року Фастівська міська рада запровадила конкурс журналістських робіт «Творці сьогодення». На конкурс було подано 10 творчих доробків, підготовлених учнями шкіл міста. Троє призерів нагороджено корисними для творчої молоді подарунками, заохочення отримали й інші учасники, кращі оповіді опубліковані у друкованих засобах масової інформації.

Цього року конкурс пройде знову, але його тематику більш конкретизовано. Вона тісно пересікається з сьогоденням.

Всі ми одностайні в одному, як дорослі, так і діти: мрія в нас одна – мир в Україні, спокій в родині, безхмарне небо над головою. Проте непрості часи переживає нині наша країна. Щоб забезпечити цілісність держави, спокій і мир, героїчно воюють Збройні сили України. Сьогодні, у складний для нашої держави час, кожен свідомий громадянин єднає свою долю з долею народу. Хтось не вагаючись, бере зброю до рук і стає на захист держави, інший збирає та жертвує для військових кошти, продукти, одяг. А хтось морально підтримує наших захисників наповненими надіями листами, малюнками та словами вдячності.

Для розробки і написання пропонується розповісти про особистості: воїнів – земляків, волонтерів, тих, хто своїми вчинками пише сьогодення нашої держави, рідного міста. Учасниками можуть бути фастівчани: учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, а також учні та студенти професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

Конкурс розпочато, останній день подання творчих доробків 31 травня. Відзначення переможців відбудеться 5 червня, напередодні Дня журналіста.

Для участі у конкурсі необхідно подати на електронну адресу fmr.zmi@gmail.com заявку на участь у конкурсі журналістських робіт «Творці сьогодення» за зразком, що наводиться у додатку (_№3_). Усі матеріали подаються виключно в електронному вигляді. До заявки необхідно додати текст роботи у форматі .doc.

Вимоги до роботи: обсяг не більше 2 сторінок формату А4 (шрифт Tames New Roman, кегль 14, інтервал 1,5), або кількість знаків без пробілів 3000 (максимум 3500).

Не допускаються до участі у конкурсі роботи, які повністю або частково розміщені на інтернет-ресурсах, у друкованих засобах масової інформації.

Положення про конкурс

ЗАЯВКА на участь у міському конкурсі журналістських робіт

ЗГОДАна обробку персональних даних