Готуємось до нового навчального року

Про підготовку перших класів до нового навчального року на понеділковій апаратній нараді розповіла начальник управління освіти Наталія Єриш.

Для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти у рамках проекту «Нова українська школа» у 2019 року було виділено 1,5 млн грн., з яких співфінансування з місцевого бюджету складає майже 0,5 млн грн.. За ці кошти придбавається комп’ютерна техніка, дидактичні матеріали та меблі.

Станом на сьогодні уже придбана комп’ютерна техніка. Зокрема, 15 ноутбуків, 13 кольорових принтерів, 1 чорно-білий принтер, 1 синтезатор та 2 проектори. Будуть придбані ламінатори.

Укладено угоду на закупівлю меблів. Будуть придбані парти учнівські, стільці, столи для вчителів, шафи з кольоровими ящиками, осередки творчості та стінки. До кінця літа також планується придбати дошки під маркер та магніт, фліпчарти, коркові дошки та тематичні зони.

Буде придбано обладнання для кабінету біології Академічного ліцею №2, – комп’ютерну техніку, набори мікропрепаратів, гербарії та інше обладнання для проведення лабораторних занять (реалізація проекту Бюджету участі).

У Академічному ліцеї буде обладнано географічний кабінет (на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №1012-р від18.12.2018 року)

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ