Гранти для партнерів Програми «Активні громадяни» на підтримку проєктів соціальної дії

Програма «Активні громадяни» оголошує конкурс для партнерів на одержання фінансування для проєктів соціальної дії.

Новий конкурс має на меті підтримати проєкти, що направлені на подолання та пом’якшення наслідків та протидію поширенню пандемії COVID-19. Конкурс співфінансується Британською Радою та Європейським Союзом в рамках проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)».

Термін подачі проєктів соціальної дії для фінансування у рамках поточної хвилі – з 19 травня до 15:00 15 червня 2020 р.

Проєкти будуть розглянуті до 01 липня 2020 р.

Проєкти, подані у цей термін, мають бути реалізовані з липня до 31 жовтня 2020 р.

Описова та фінансові звітності мають бути надані до 30 листопада 2020 р.

Якщо у вас є додаткові питання – звертайтесь за електронною адресою activecitizens@britishcouncil.org.ua

Проєкт «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3) розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні. Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна Громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території країни, яка перебуває під контролем Українського Уряду (підконтрольній Уряду території, ПУТ), в тому числі на ПУТ Донецької і Луганської областей.

«Активні Громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку, яка реалізовується в Україні з 2014 р.