Яке воно, безпечне та здорове майбутнє праці?

• 19.04.2019

Цікаво, а як діти розуміють таке поняття як «охорона праці»?

Як пояснюють собі вислів «Безпечне та здорове майбутнє праці», який цього року обрано девізом Всесвітнього дня охорони праці, що відзначається щорічно 28 квітня?

Об’єднавши зусилля управління освіти, Центру інноваційних освітніх технологій та представників Фастівського  відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області, у місті відбувся конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

Для участі у конкурсі було надано 43 малюнки учнів двох вікових категорій (7-11 років та 11-15 років) НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ступенів №2», СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням іноземних мов, ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, НВК «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №9».

За результатами роботи конкурсної комісії маємо 11 переможців. Ці малюнки будуть передані до управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області для участі у фінальному відборі конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей», де будуть визначені та нагороджені переможці і лауреати фіналу конкурсу.