Яскрава зустріч на Писанковій галявині

• 25.04.2019

Веселощі, дзвінкий дитячий сміх, побажання радості та добра. Такою була сьогоднішня зустріч фастівчан на Писанковій галявині!

Усі разом поговорили про історію та традиції Великодня, переглянули виступи театру-студії «Дзвіночок», послухали неймовірно талановитих Владу Северинчик та інших вихованців вокального ансамблю «Лілея». Був на заході і Весняний Вістунець, який грайливо бив різочкою верби усіх присутніх, бажаючи здоров’я та краси.

Багато веселих забав, ігор, вікторини на знання традицій та історії Великодня– усе це сьогодні було на площі перед міським Палацом культури. Фастівчани співали гаївок, завели цікавий хоровод, прикрасили альтанку у вигляді Великодньої писанки власними виробами.

Була на галявині і Чарівна Писанка Бажань, де можна було залишити листівочку із побажаннями та вітаннями, мріями та зізнаннями у коханні.

А ще на галявині багато фотографувалися. І з писанками, і з чудернацькими Великодніми Кроликами, які мешкають у холі міського Палацу культури, і один з одним, з друзями, рідними та близькими людьми.

Тому хто ще не встиг завітати на Великодню галявину – місце, де збуваються мрії та здійснюються бажання – приходьте! На Вас чекають чудові фотозони та хороший настрій!