Є  у кожного день народження…

Наприкінці  вересня щороку Фастів святкує день міста. Це свято фастівчан і для фастівчан, тому святкування проходять з особливим масштабним розмахом, в той же час зберігається тепла сімейна атмосфера «дня народження» рідного міста.

Ось і цього року протягом 2-х вихідних днів усі фастівчани та гості міста мають змогу насолодитись святковими заходами, які об’єднані загальною тематикою святкування та  включають: концертно-розважальні програми на багатьох майданчиках міста з танцями, співами, оригінальними номерами, ярмарком, виставками, розважально-інтерактивними конкурсами. Кульмінація урочистостей проходить у вечірній час. Усі збираються на головній площі міста,  де споглядають заключний концерт за участю зірок українського та світового масштабу, і під завісу свята – дискотеки. Цього року на фастівчан чекає:

сценарний план заходів до Дня міста – 2019

Фастів – місто єднання”

(20-22 вересня 2019 року)

20 вересня 2019 року

14-00Урочистості та святковий концерт  з відзначенням кращих представників трудових колективів міста та почесних громадян міста Фастова.

Присвоєння звання “Почесний громадянин міста Фастова”. Відзначення переможця конкурсу відео-роликів до Дня міста.

Палац культури

21 вересня 2019 року

9-00 – 16-00Молодіжний форум “Фастів – місто єднання” за участю представників національно-культурних товариств, молодіжних рад та молодіжних центрів Київщини та України.

м. Фастів

Краєзнавчий музей

14-00 – 18-00Розважальні заходи на площі Перемоги:

·      ярмарок та локація“Смачна вулиця”,

·      мистецькі виставки Школи майстерності, Центру позашкільної роботи, станції юних натуралістів та громадських художніх студій,

·      виставки композицій із квітів, овочів та фруктів “Осінні мотиви” від мікрорайонів міста,

·      локація дитячих розваг “Щасливе дитинство” (аніматори, аква-грим, атракціони, майстер-класи),

·      локація Мальтійської служби допомоги.

вул. Соборна та площа Перемоги
15-00Презентація соціального мистецького проекту “Моя квітуча Україна”. вул. Т. Шевченка (від Привокзальної площі до греко-католицької церкви Св. Димирія)

16-00 – 23-00Святковий концерт площа Перемоги

(сцена)

16-30 – 17-30Урочиста офіційна частина за участю міського голови та запрошених гостей (представників КОДА, міст обласного значення, депутатів міської, обласної та Верховної рад, представників ВМС України, Асоціації міст України, національно-культурних товариств та інших поважних гостей).

(сцена)

17-30 – 19-00Виступи аматорських колективів.

Вітання міським головою молодих пар, що одружилися 21.09.2019 , Перший танець молодих”.

Парад наречених від весільного салону MissKelly”. виступ студії Стоп-тайм.

(сцена)

19-00 – 22-00Виступи професійних артистів: Анатолій Гнатюк, гурт Mirami, гурт Тартак.

22-00 – 23-00Дискотека від Промо-групи PartyDealersплоща Перемоги

22 вересня 2019 року

12-00 – 13-00Спортивна естафета для дітей дошкільного та шкільного віку: заїзд вихованців дошкільних закладів на велосипедах, забіг учнів молодших класів на роликах, заїзд учнів середніх класів на самокатах та гіробордах.

СК Машинобудівник
13-00 – 14-00Родинні спортивно-розважальні змагання Тато, мама і я – спортивна сімя;

СК Машинобудівник
12-00 – 14-00Конкурс малюнку на асфальті.

СК Машинобудівник

17-00 – 22-00Розважальна програма для дітей та молоді (аніматори, конкурси, концерт від молодіжної спільноти ZUF та дискотека).

Парк культури та відпочинку

ім. Ю. Гагаріна

Начальник управління культури,

молоді та туризму                                                                                     І. В. Безкровна