Ігнорувати сплату єдиного соціального внеску – не дозволено нікому

• 22.08.2019

Звернутися до ГУ Держпраці у Київській області щодо включення до плану перевірок на 2019 року підприємства Фастова, які мають заборгованість із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а також передати до Фастівської ДПІ Васильківського управління ГУ ДФС України у Київській обл. списки фізичних осіб – підприємців, які мають заборгованість із сплати єдиного соціального внеску та не з’явилися на засідання комісії –  для  винесення стосовно них  вимог  про сплату боргу (недоїмки)  єдиного внеску.

Такі рішення прийняла тимчасова комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, що діє при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, за результатами заслуховування керівників підприємств, установ та організацій міста, фізичних осіб – підприємців, які мають заборгованість із сплати ЄСВ.

У засіданні, яке проходило під головуванням першого заступника міського голови Олени Зикової, взяли участь представники управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради, Фастівської ДПІ Васильківського управління ГУ ДФС України у Київській обл., посадовці територіальних та міських органів державної виконавчої влади та виконавчого комітету Фастівської міської ради, в компетенцію, яких входить питання погашення заборгованості із сплати платежів до ПФУ.

За підсумками роботи було рекомендовано суб’єктам господарювання, які здійснюють свою діяльність на території міста Фастова, у стислі терміни погасити заборгованість із сплати  ЄСВ.

Питання комісією розглядалися на виконання доручення  КОДА О.Д. № 28 – 1 від 12 червня 2019 та листа Київської облдержадміністрації № 11 – 21/4829/05 – 2019 від 08.08.2019.