Інформаціяпро продаж права оренди земельних ділянокна земельних торгах у формі аукціону

• 26.03.2019

Найменування організатора земельних торгів:

Фастівська міська рада Київської області

Лот №1: право оренди земельної ділянки загальною площею 0,0030 га, що знаходиться за адресою: Київська область, м. Фастів, район обвідної дороги промзона «Завокзалля», зупинка «Факел», кадастровий номер: 3211200000:02:001:0460.

Відомості про земельну ділянку: цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (торгівельний павільйон з автобусною зупинкою). Містобудівні потреби (види використання): для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Містобудівні умови земельної ділянки: відповідно до проекту землеустрою.

Договір що укладається: договір оренди строком на 5 років.

Умови договору, який укладається на земельних торгах: договір оренди земельної ділянки укладається в день проведення торгів. В день реєстрації учасників укладається угода із виконавцем земельних торгів, про сплату витрат на підготовку лота та винагороди, передбачених пунктом 6 ст. 135 Земельного кодексу.

Обмеження забудови та умови використання земельної ділянки: без капітального будівництва на земельній ділянці, дотримуватися встановлених законодавством правил землекористування та добросусідства.

Сума відшкодування витрат по підготовці лоту до продажу складає 3 500,00 грн. з урахуванням ПДВ, та сплачується покупцем – переможцем аукціону.

Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою: 1 567,31 грн., без ПДВ.

Розмір гарантійного внеску: 78,37 грн., без ПДВ.

Лот №2: право оренди земельної ділянки загальною площею 0,0090 га, що знаходиться за адресою: Київська область, м. Фастів, вул. Небесної Сотні (навпроти скверу «Сонячний»), кадастровий номер: 3211200000:09:007:0270.

Відомості про земельну ділянку: цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Містобудівні потреби (види використання): для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Містобудівні умови земельної ділянки: відповідно до проекту землеустрою.

Договір що укладається: договір оренди строком на 5 років.

Обмеження забудови та обов’язкові умови використання земельної ділянки: дотримуватися встановлених законодавством правил землекористування та добросусідства, при проектуванні і здійсненні будівництва об’єкта містобудування дотримуватися містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки. Забезпечувати вільний доступ до земельної ділянки, в разі необхідності, комунальним службам для обслуговування наявних і прокладання нових інженерних мереж.

Сума відшкодування витрат по підготовці лоту до продажу складає 5 000,00 грн. з урахуванням ПДВ, та сплачується покупцем – переможцем аукціону.

Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою: 15 331,31 грн., без ПДВ.

Розмір гарантійного внеску: 766,57 грн., без ПДВ.

Виконавець земельних торгів: товарна біржа «Універсальна товарно-сировинна біржа», код ЄДРПОУ: 32069037 , адреса: 01054, м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська (вул. Воровського), 51, офіс 11.

Умови продажу лотів:

1. Кожний учасник аукціону укладає договір з товарною біржею «Універсальна товарно-сировинна біржа» про умови участі в аукціоні та зобов’язаний у разі визнання його переможцем сплатити біржі винагороду за проведення аукціону та компенсувати витрати по підготовці лоту до продажу.

2. Аукціон по лоту відбудеться за наявності не менше двох учасників.

3. Банк отримувача для сплати гарантійного внеску АТ “УкрСіббанк”: код банку отримувача (МФО) для сплати гарантійного внеску: 351005, рахунок отримувача для сплати гарантійного внеску: 26006562666800.

Банк отримувача для сплати реєстраційного внеску АТ “УкрСіббанк”, код банку отримувача (МФО) для сплати реєстраційного внеску: 351005, рахунок отримувача для сплати реєстраційного внеску: 26005562666801 код ЄДРПОУ: 32069037.

Призначення платежу:

– реєстраційний внесок (ПІБ та ідентифікаційний номер покупця), без ПДВ;

– гарантійний внесок по лоту №_ (ПІБ та ідентифікаційний номер покупця), без ПДВ.

4. Розмір реєстраційного внеску: 900.00 грн.

5. Засоби платежу – грошові кошти в національній валюті України (гривня).

6. Крок аукціону – 0,5% від стартової ціни лота.

7. Порядок сплати внесків: Одноразовий платіж.

8. Усі витрати, пов’язані з реєстрацією договору оренди, покладаються на покупця – переможця аукціону.

Аукціон відбудеться __ 14 травня 2019 року об 12.00 за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська (вул. Воровського), буд. 51, оф. 11.

Ознайомлення з документацією та прийом заяв на участь в аукціоні буде проводитись починаючи з дати публікації цього оголошення в робочі дні з 09.00 до 17.00 (у п’ятницю та передсвяткові дні – до 16.00) за адресою: 01054, м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська (вул. Воровського), 51, офіс 11, тел./факс: (044) 482-07-42.

Кінцевий термін прийому заяв (за три робочих дні до початку аукціону) – 08 травня 2019 року, 17.00.

Бажаючим придбати майно звертатися до служби з організації аукціону: 01054, м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська (вул. Воровського), буд. 51, офіс 11, тел./факс: (044) 482-07-42.

Email: info@utsb.kiev.ua
Додаткова інформація розміщена на сайті Держгеокадастру України в розділі – земельні торги