Інформаційний вебінар у центрі зайнятості

11  вересня 2020 року фахівець з профорієнтації  Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Наталія Весела провела онлайн вебінар для осіб, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Для групового інформування клієнтів служби зайнятості у Фастівській міськрайонний філії Київського обласного центру зайнятості використовуються дистанційні методи, до яких залучаються соціальні партнери. Зокрема, сьогодні головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету – 3 фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Тетяна Ткаченко надала інформацію про переваги отримання легальної заробітної плати, функціонування веб-порталу електронних послуг, можливість реєстрації в системі смс-інформування Пенсійного фонду України, а також звернули увагу на пряму залежність розміру пенсії від середньої заробітної плати по Україні, від тривалості страхового стажу та від розміру заробітної плати, яку одержувала людина.

Учасники отримали відповіді на свої запитання та контакти для зворотного зв’язку у разі потреби додаткової консультації.