КАРАНТИН оголошено у закладах середньої освіти Фастова

Відповідно до розпорядження міського голови та рішення міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через спалах ГРВІ у школах міста з 28 січня тимчасово призупинено навчальний процес у зв’язку з високою захворюваністю дітей. Передбачається, що незаплановані канікули триватимуть до 7 лютого включно. У закладах дошкільної освіти навчально-виховний процес не призупиняється.

Розпорядженням зобов’язано упрвління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради:

  • Забезпечити інформування батьків учнів 1-11-х класів про тимчасове призупинення навчально – виховного процесу в закладах загальної середньої освіти.
  • Забезпечити проведення профілактичних бесід з учнями щодо правил поведінки, збереження життя і здоров’я під час вимушеного призупинення навчальних занять.
  • Обмежити проведення масових заходів за участю учнів.
  • Організувати роботу педагогічних працівників у період з 28 січня 2020р. по 07 лютого 2020 р. для покращення їх методичного рівня.
  • Організувати виконання навчальних планів і програм за рахунок ущільнення матеріалу та резервних годин.
  • З 28 січня 2020р. по 07 лютого 2020р. забезпечити в закладах загальної середньої освіти дотримання санітарно-гігієнічних умов (провітрювання, вологе прибирання з використанням спеціальних засобів тощо).

На засіданні міської постійної комісії з питань ТЕБ та НС, яке пройшло сьогодні під головуванням міського голови Михайла Нетяжука, за результатами розгляду питання «Про дотримання санітарно-гігієнічних умов закладів освіти міста» також дані доручення:

– КНП ФРР «Фастівська центральна районна лікарня» забезпечити виконання Постанови КМ України № 559 від 23.05.2001 р. щодо проведення своєчасних медичних оглядів працівників освіти міста відповідно чинного законодавства;

– фінансовому управлінню опрацювати питання щодо використання коштів резервного фонду бюджету на проведення вакцинації мешканців міста в разі виникнення можливої надзвичайної ситуації природного характеру.

Окрім того члени комісії затвердили «План основних заходів місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій з підготовки і забезпечення пропуску весняної повені, льодоходу та паводків у 2020 р.»

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ