Конкурс «Найкращий підприємець «Вибір споживача» поновлено

До уваги фастівчан ! Конкурс «Найкращий підприємець «Вибір споживача» поновлено

З технічних причин конкурс «Найкращий підприємець «Вибір споживача» стартує цього тижня, з 07 жовтня.

У конкурсі «Найкращий підприємець «Вибір споживача» братимуть участь магазини  продовольчих та промислових товарів мікрорайонів міста – Завокзалля, Заріччя, Кадлубиці, Казнівки, Потіївки, Снігурівки та Фастів-2.

Цього тижня, з 07 жовтня по 15 жовтня, Вашій увазі пропонуються магазини мікрорайону Потіївка. Посилання на форму для голосування ТУТ: https://forms.gle/9bVpFnYKP2oqSSmC6

Кожен споживач може проголосувати за кращих підприємців в сфері торгівлі мікрорайонів м. Фастів. Для оцінки магазинів пропонується абсолютна 5-ти бальна шкала. Найбільший бал – 5, найменший – 0 балів.

Проведення конкурсу «Найкращий підприємець «Вибір споживача»» між мікрорайонами м. Фастів, організовує відділ сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів виконавчого комітету Фастівської міської ради.

За результатами проведеного конкурсу відзначаються кращий підприємець у сфері торгівлі продовольчих та промислових товарів кожного мікрорайона м. Фастів.