Конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу

Відповідно до вимог ст.44 Закону України «Про автомобільний транспорт», Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», з метою організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету виконавчий комітет Фастівської міської ради проводить конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу

26.11.2019 року о 10.00 у приміщенні виконавчого комітету Фастівської міської ради за адресою: м.Фастів, пл. Соборна, 1, каб.302 (ІІІ поверх).

До функцій робочого органу відносяться:

• підготовка матеріалів для проведення конкурсу, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу;
  • підготовка паспортів автобусних маршрутів;
  • підготовка договорів з переможцями конкурсу.

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), що мають фахівців та досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень.

Не допускаються до участі у конкурсі підприємства (організації), які надають послуги з перевезень пасажирів, провадять діяльність на ринку транспортних послуг, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Документи на конкурс від претендентів приймаються до 12.11.2019 року включно.

Перелік документів, бланк заяви на участь в конкурсі та додаткову інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати у секторі торгівлі та транспорту (каб.313).

Контактні телефони: (04565) 6-31-02.

Режим роботи: у робочі дні з понеділка по четвер з 8:00 до 17:15, п’ятниця з 8:00 до 16:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00. Вихідні: субота, неділя.

Фастівської міської ради