Користуєтесь неналежно оформленою земельною ділянкою – завітайте на засідання комісії з визначення та відшкодування збитків

Виконавчий комітет Фастівської міської ради запрошує землекористувачів, які використовують земельні ділянки в межах міста Фастова без належно оформленого права на них, з порушенням норм чинного законодавства та ухиляються від сплати податків, на засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, яке відбудеться 23 липня 2020 року о 14.00 годині в кім. 302 адмінбудинку Фастівської міської ради, а саме:

– гр. Грегуль Юрій Андрійович  – земельна ділянка по вул. Суворова, 3-а;

– гр. Нечай Юрій Іванович – земельна ділянка знаходиться по пров. Дачному;

– гр. Шустіна Вадима Рудольфовича – земельна ділянка по пров. Дачному;

– гр. Єгорова Леоніда Васильовича – земельна ділянка розташована по вул. Зигмунда Козара, 16;

– гр. Цапіна Олега Станіславовича – земельна ділянка по вул. Андрія Шептицького, 10-а.

– гр. Дросенко Софію Зіновіївну, земельна ділянка по вул. О. Цьопича, 47;

– ТОВ «Левада» (керівник Сподін О.Г.) – земельна ділянка розташована на вул. Фомічова.

У разі відмови прийняти участь у засіданні комісії, матеріали будуть передані до Фастівської місцевої прокуратури для вжиття заходів щодо стягнення безпідставно збережених коштів (збитків) за користування земельними ділянками в судовому порядку.