LEGO – творче використання

Сьогодні конструктори LEGO є незамінним матеріалом для занять з дітьми у закладах дошкільної освіти. Їхнє використання дозволяє вчитися граючи і навчатися в грі, яка є найважливішим супутником дитинства.  Під час заняття підвищується комунікативна активність кожної дитини, формується вміння працювати в парах та в групі, відбувається розвиток творчих здібностей, підвищується мотивація навчання.

У ЗДО № 2 «Ромашка» в рамках проєкту «Творче використання LEGO –технології в реалізації завдань сучасного дошкільного закладу» відбувся семінар-практикум з теми «Інтеграція LEGO – конструювання в освітній процес ЗДО», який провела викладач кафедри педагогічної майстерності, методист навчально-методичного кабінету дошкільної освіти  Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів О. Педько спільно з методистом Центру інноваційних освітніх технологій В. Шуляк .

Слухачі були ознайомленіз історією виникнення універсальної іграшки –  конструктора LEGO, програмами з впровадження LEGO – технології в освітній процес закладу дошкільної освіти й отримали практичні поради щодо креативного розвитку дошкільників та підготовки їх до навчання у школі. Педагоги були залучені до створення цікавих ігрових ситуацій з використанням  LEGO – технології, що є для вихователів допоміжним інструментом у процесі адаптації дітей до дошкільного закладу.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ