ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРПЛАТИ – ВАЖЛИВЕ ПИТАННЯ СЬОГОДЕННЯ

25 лютого  2020  року в адміністративному приміщенні Фастівської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Олени Зикової  відбулося чергове  засідання міської комісії з питань дотримання вимог законодавства про працю, легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та трудових відносин з найманими працівниками.

Участь у роботі комісії взяли заступник начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Юрій  Болілий, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Київській обл. Вікторія Шандурська,  начальник  Фастівського відділу обслуговування громадян ( сервісного центру) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській обл. Ірина Ларіна,  начальник Фастівського відділення виконавчої дирекції Фонду  соціального страхування  України у Київській обл. Ірина Ткач, заступник начальника фінансового управління Катерина Скурська,   посадові особи Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості, місцевих органів державної виконавчої влади та виконавчого комітету Фастівської міської ради, в компетенцію яких входить питання легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на території міста.

На засіданні комісії  були заслухані    суб’єкти  господарювання ( керівники підприємств, установ та організацій, фізичні особи – підприємці, що  використовують найману працю), які відповідно до даних ПФУ нараховували заробітну плату менше мінімальної,  у яких  відбулося зменшення кількості найманих працівників, а також заслухано посадових осіб  управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради, ГУ Держпраці у Київській обл., ПФУ, центру зайнятості щодо забезпечення виконання на території міста Фастова доручення

Прем’єр – міністра України № 2313/0/1 – 20 від 22.01.2020 щодо здійснення контролю за додержанням законодавства про працю з питання легалізації зайнятості та виплати заробітної плати суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування.

За результатами розгляду,  були прийняті відповідні рішення та надані конкретні доручення.

Інф.: УСЗН  виконавчого комітету

Фастівської міської ради