Літні канікули у розпалі, а у наших школах гамірно

Літо – така жадана і довгоочікувана для всіх пора року. Особливо це найрадісніший і яскравий період для школярів. Не тільки тому, що погодні умови завжди сприяють дозвіллю на свіжому повітрі, а й тому, що літні канікули довготривалі. Під час них можна хоч ненадовго забути про навчання, книжки і завдання, а замість цього — гуляти і загоряти.

Але відпочинок повинен бути ще і корисним. Саме змістовне дозвілля та оздоровлення для маленьких фастівчан, які проводять свої канікули у місті, обіцяють пришкільні табори з денним перебуванням та літні мовні  табори, які нині відчинили свої двері на базі фастівських закладів загальної середньої освіти. Тож, не зважаючи на те, що літні канікули у розпалі, у всіх наших школах гамірно.

Створено ці осередки дитячого відпочинку відповідно до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради: одні –  з метою реалізації права кожної дитини на організований відпочинок, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб, інші –   для популяризації вивчення іноземних мов (англійської, німецької, французької, польської), зацікавлення учнів до опанування ними та забезпечення зайнятості під час канікул. Досвід діяльності таких таборів з організації незабутніх канікул — засвідчує, що місто вміє дбати за своїх дітей.  Приємно відзначати, що батьки схвально відгукуються та позитивно оцінюють це, адже хороші враження та позитивні емоції дітей – найголовніший успішний результат роботи організаторів, які до оздоровлення школярів докладуть максимум зусиль, щоб наші діти відпочили, набралися вражень, енергії і з новими силами ступили на дорогу знань 1 вересня.