Літо – гаряча пора

І не лише в традиційному сезонному розумінні. На часі думати і про зиму, про те, як комфортно пережити зливи і морози. Тож у місті, як і годиться, у розпалі  підготовка житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду 2019/2020 років.

За інформацією відділу житлово-комунального господарства, яку надав головний спеціаліст цієї міськвиконкомівської структури Денис Грицута на апаратній нараді, такі роботи проводяться у відповідності до затвердженого плану, розробленого згідно з розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації №254 від 07 травня 2019 року. На виконання цього документа проведені обстеження та аналіз фактичного стану об’єктів життєзабезпечення, організовано комплекс заходів щодо підготовки бюджетних установ та організацій, об’єктів теплопостачання, водопостачання, водовідведення,  житлового і дорожнього господарства до роботи в осінньо-зимовий період. Прийняті графіки підготовки та визначено фактичних обсяги робіт.

Як було повідомлено, в цілому підготовка до осінньо-зимового періоду триває  відповідно до затвердженого плану-графіку  та комплексу  заходів.  На сьогодні комунальні підприємства провели  ремонти на 23 котельнях та  оформили відповідні документи щодо готовності їх до опалювального сезону, що наближається. Також здійснено держповірку засобів вимірювальної техніки.   Закінчено реконструкцію теплозабезпечення ДНЗ № 11 «Дзвіночок».       Продовжується заготівля тріски для котелень.

В будинках, які перебувають на балансі КП «Фастівська ЖЕК», закінчено ремонт із рулонних матеріалів покрівель, шатрових покрівель –  вхідних груп, утеплені технічні поверхи, на 45%  проведено перевірку технічного стану вентиляційних каналів житлових будинків та заміну вікон на сходових клітинах на енергозберігаючі,  підготовлено 86 ящиків для зберігання посипкового матеріалу.

Комплексні заходи з поточного ремонту та енергозбереження технічних приміщень здійснено на КП «Фастівводоканал». Також тут відремонтовано та замінено насосні агрегати, засувки, виконано ремонт каналізаційних мереж відкритим методом протяжністю 200 м. Тривають на підприємстві планові ремонти  автопарку, успішно проходить процедура закупівлі  соляно-піщаної суміші.

Дбаючи про енергозбереження навчальних закладів, управління освіти провело заміну вікон у 8 приміщеннях, утеплило будівлі, замінило у них двері, полагодило дахи.

 

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ