“Майдан волі і печалі”: день Гідності та Свободи у Фастові

В Україні 21 листопада відзначають День Гідності та Свободи. Урочисті заходи до річниці революційних подій розпочались у Фастові об 11:15 з покладання квітів до меморіальної дошки, що біля адмінбудинку рад, присвяченої військовослужбовцям, які загинули у зоні АТО. Цього дня мужність і героїзм учасників антитерористичної операції та учасників Революції гідності також було вшановано на Інтернаціональному кладовищі. Біля пам’ятника Захисникам України учасники Майдану, бійці АТО, рідні тих, хто пішов у вічність, відстоюючи найвищі ідеали, керівники міста та району, представники політичних партій, громадських організацій, духовенство хвилиною мовчання віддали данину пам’яті співвітчизникам, що загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Тут та на місці поховання Героїв присутні помолились за мир в країні та згадали загиблих на Майдані та за Україну.

Кульмінацією  заходів стало патріотичне дійство, яке пройшло у Фастівському НВК «ЗОШ I-III ст. № 7 – Центр військово-патріотичного виховання «Гарт». Відтворивши події шестирічної давнини на Майдані, школярі продемонстрували, що без любові до Батьківщини, прагнення оберігати честь її і славу, жертовного відстоювання свободи і гідності – людина не може відчувати себе повноправним громадянином.

З нагоди  Дня Гідності та Свободи, а також відзначення  Дня десантно-штурмових військ під час урочистостей міський голова М. Нетяжук відзначив подяками виконавчого комітету Фастівської міської ради ветеранів  АТО Миколу Прокопенка та Тимофія Рудяка.

Революція Гідності дала нам історичний шанс, відчинила вікно можливостей для кардинальних змін, в основі яких – цінності демократії та свободи. На всіх заходах йшлося про те, що тільки в єдності можна досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.