Майновий комплекс церкви “Воскресіння» тимчасово закритий

• 30.12.2019

Вчора, 29 грудня, до Фастівської центральної районної лікарні доставлено шестеро осіб у важкому стані з ознаками отруєння. Їм було надано своєчасну медичну допомогу. На ранок, 30 грудня, вони почуваються  задовільно.

Вік постраждалих – від 17 до 32 років. Усі вони працювали у приміщенні церква “Воскресіння», що у Фастові на вулиці А. Саєнка, 1а (кафе “Вілла Чіполіно”).

На місці події працювали підрозділи Фастівського РС ГУ ДСНС України у Київській області,  Фастівської дільниці Васильківської філії експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз» та Фастівського відділення поліції Васильківського відділу поліції ГУНП в Київській області. Для визначення причин отруєння залучалась пересувна лабораторія експертного центру ДСНС України. За результатами досліджень у приміщеннях будівлі встановлене значне зниження кисню. Інші показники в межах норми.

Фастівського відділення поліції відкрило кримінальне провадження за ст. 271 КК – «Порушення правил охорони праці».

Сьогодні вранці відповідно до розпорядження міського голови М. Нетяжука проведено позачергове засідання міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де заслухано представників спеціалізованих служб цивільного захисту та Церкви «Вокресіння», в приміщенні якої сталась надзвичайна ситуація. За результатами обговорення відповідним службам дано доручення провести у стислі терміни додаткові обстеження будівлі. Також прийнято рішення до отримання висновків експертизи закрити майновий комплекс для працівників та відвідувачів, заклад взято під охорону поліції. Медичні служби продовжують моніторити стан здоров’я потерпілих.