Менше обмежень – суворіше контроль

Дозволено роботу ПП «СКК Віталія Качановського» (вечірній ринок). Працювати він зможе з 15 травня за умови дотримання адміністрацією вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від №14 «Щодо протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках».

Відповідне рішення прийнято сьогодні міським оперативним штабом з координації дій щодо недопущення поширення та розповсюдження на території міста випадків захворювань спричиненим коронавірусом COVID-19. Але прийняти покупців ринок зможе тільки на підставі результатів проведеного його обстеження Фастівським РУ ГУ «Держпродспоживслужби» в Київській області на відповідність на час обстеження вказаного суб’єкта господарювання Постанові Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020 №14 «Щодо протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках» та Постанові КМУ від 11.03.2020р. №211.

Заслухавши  питання про проведення заходів з запобігання розповсюдження та поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 на території міста та виконання завдань, визначених у розпорядженнях керівника робіт з ліквідації наслідків медико – біологічної ситуації природного характеру регіонального та міського рівня у зв’язку з епідеміологічною ситуацією на території Київської області, спричиненої коронавірусом COVID-19, члени штабу прийняли ще низку важливих рішень. Зокрема, відповідним службам доручено посилити заходи контролю за дотриманням карантинних обмежень суб’єктами господарювання на ринках мікрорайону Завокзалля та скласти протоколи за порушення карантинних вимог.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ