Міська рада рекомендує фастівчанам обмежити використання поліетиленових пакетів

• 04.04.2019
Максимально обмежити використання поліетиленових пакетів. З таким проханням, навіть закликом, звернулася сьогодні міська рада до фастівчан.
Під час засідання чергової сесії, яке відбулося сьогодні, 4 квітня, було прийнято рішення про ОБМЕЖЕННЯ використання поліетиленових пакетів в магазинах та точках продажу товарів. Фастівчан закликають максимально скоротити користування поліетиленовими (одноразовими) пакетами, а точкам продажу рекомендують передбачити для покупців альтернативні види пакування – паперові пакети або ж екоторби багаторазового використання.
ЗАБОРОНА на використання поліетилену діє вже у 40 країнах світу. Зокрема, у Великобританії, Австрії, Бельгії, Чилі та ін.. А з 1 січня до переліку країн долучилася ще й Південна Корея.
У нашій країні це питання поки ще не врегульовано на державному рівні. Тому міська рада може лише рекомендувати ОБМЕЖИТИ використання поліетилену.
Однак варто розуміти, що «здоров’я» планети знаходиться у наших руках. Тому до цього питання кожному треба поставитися виважено і з максимальним розумінням.