Міський голова М. Нетяжук провів робочу нараду із перевізниками, які здійснюють перевезення жителів на території міста

• 25.09.2020

У нараді також взяла участь перший заступник міського голови О. Зикова.

Насамперед обговорено нагальне питання дотримання протиепідемічних заходів і обмежень, особливо наголошувалось на важливості дотримання «масочного режиму» у громадському транспорті та постійній дезінфекції салонів маршруток. Висловлювалась вимога посилити контроль за цим, оскільки ризик захворюваності зростає в осінньо-зимовий період. Від тепер перевірки виконання обов’язкових вимог здійснюватимуться не лише на кінцевих, а й на проміжних зупинках.

Принциповою була розмова щодо дотримання графіків руху на міських маршрутах загального користування. Випадки недотримання розкладу спостерігаються все частіше. На жаль, на нараду не з’явились якраз ті керівники транспортних підприємств, на чиї автобуси найчастіше нарікають фастівчани. Засобом наведення порядку на маршрутах стане посилення контролю з боку відповідних служб.

Також учасники наради розглянули питання приведення у відповідність до вимог інформації у салонах автобусів та організації й впорядкування пільгових перевезень.