Міський голова провів виїзний прийом громадян на Заріччі

• 24.05.2019

Відбувався він у комітеті самоорганізації населення. Участь у прийомі взяв депутат міської ради Сергій Бевза, який давно переймається інтересам зарічанців, а також голова комітету Лілія Холоднніцька. Вона попросила Михайла Нетяжука звернути увагу на облаштування стадіону, розташованому на мікрорайоні.

Багато під час прийому говорилось про воду, щоправда, в різних ракурсах. Мешканка вулиці Моріна висловила прохання посприяти у заміні труби водопостачання по цій вулиці. Сусіди вже і закупили кільця, прокопали траншеї, а водоканал затягує з проведенням необхідних робіт. Її підтримав житель вулиці Квітневої, який попутно звернув увагу на проблематичний водогін, що на цій вулиці.

З водою, а вірніше з водовідведенням, пов’язаний довготривалий конфлікт між сусідами з вулиці Берегової. Вони по черзі затоплюють один одного, як зазвичай, звинувачуючи кожен іншу сторону. Майже одночасно конфліктуючі звернулись за правдою до міського очільника.

Питання благоустрою мікрорайону також озвучувались майже в кожному зверненні. Впорядкувати відвідувачі просили вулиці Щастя, Зарічної, Стеценка, дорожнє покриття на Зарічанському мосту. Скаржились зарічанці на несанкціоновані сміттєзвалища та торгівлю на тротуарах міста і бездіяльність щодо цього поліції, неякісні мішки для вивезення сміття, на аварійні дерева тощо.

Всі звернення не залишились без уваги, міський голова, визначивши конкретні терміни реагування, дав доручення до опрацювання, перевірки озвучених фактів та виконання відповідним службам міськвиконкому.