Монетизувати пільги з 1 січня можна в будь-який момент

• 09.01.2020

27. 12. 2019 року Урядом прийнято Постанову КМУ №1123 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов КМУ щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг».

Вказаною вище постановою до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17. 04. 2019 року №373, внесені зміни щодо можливості подання пільговиком у будь-який час заяви до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради щодо виплати йому пільги у грошовій готівковій формі.

З 1 січня 2020 року пільговики мають право подати заяву про перехід на грошову готівкову форму для отримання пільги на житлово-комунальні послуги.

Вищевказана інформація буде внесена до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

За отриманням більш детальної інформації рекомендуємо звертатися до відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради:

08500, м. Фастів, провулок Андрія Саєнка, буд. 4,

– контактний телефон (04565)5-43-69,