На новій ігровій спортивній площадці по вулиці Соборній №39 відбулися перші спортивні змагання з баскетболу 3*3!

Турнір з баскетболу серед аматорських чоловічих та жіночих команд присвячений 74-й річниці з дня Перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні.
В змаганнях взяли участь 9 жіночих (три вікові категорії) та 8 чоловічих команд.

Змагання розпочали молодші дівчата, потім відбулась урочиста церемонія з нагородження переможців серед жінок та урочистості з нагоди відкриття турніру.

Далі показали свої спортивні здібності чоловіки. У драматичному фіналі команда міста Фастова «Мамонти» перемогла команду «Шипшина» з міста Біла Церква. Змагання пройшли в цікавій спортивній боротьбі.

Переможці та призери в командному заліках були нагороджені кубками, грамотами та медалями.

Вітаємо переможців та призерів змагань!

Відділ з питань фізичної культури та спорту

виконавчого комітету ФМР