На підтримку Фастова – як районного центру

Сьогодні відбулось позачергове засідання громадської ради. Приводом для його проведення стала чергова нарада в Київській обласній державній адміністрації щодо нового районування та формування адміністративно-територіальних одиниць субрегіонального рівня області, під час якої розглядалося питання визначення адміністративного центру Обухівського, Фастівського, Васильківського районів. У ході зустрічі, за повідомленням прес-служби КОДА (http://koda.gov.ua/n…/obukhiv-fastiv-chi-vasilkiv-v-kiivski/), були заслухані звернення представників міст та районів щодо формування адміністративно-територіальних одиниць субрегіонального рівня. .

Обговоривши ситуацію, що наразі складається, представники громадських організацій міста зійшлися на думці: Фастів, як райцентр, є більш оптимальними за своїми параметрами для того, щоб в ньому організувати ефективну систему державного управління, зокрема, формування на його рівні дієвих органів виконавчої влади. Вирішено підтримати пропозиції Міністерства розвитку громад та територій щодо адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Київської області, якими пропонується створити 6-ть одиниць субрегіонального рівня, в тому числі і з адміністративним центром в місті Фастові. Це зазначається у зверненні, прийнятому одноголосно громадською радою до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку громад та територій, Київської обласної державної адміністрації. Його передадуть активісти під час акції на підтримку проекту адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Київської області, розробленого та оприлюдненого Міністерством розвитку громад та територій, яка відбудеться цієї п’ятниці під стінами КОДА о 09.00 годині. Виїжджати з Фастова небайдужі мешканці міста планують о 07.00 год. від міського Палацу культури.