На старт: спортивно-масові заходи на літній період у Фастові

• 04.06.2019

У понеділок, 4 червня, відбулася щотижнева оперативна нарада у міського голови. Серед інших, під час оперативки було розглянуто питання про спортивно-масові заходи впродовж літнього періоду 2019 року. Про те, щоб цей час був цікавим, змістовним та корисним як для дітей, так і для дорослих заздалегідь потурбувалися працівники міського відділу фізкультури та спорту.

Як розповів його завідувач Андрій Скиданенко, з метою забезпечення цікавого літнього дозвілля, зважаючи на інтереси та потреби усіх мешканців міста та враховуючи, насамперед, канікулярний період, сплановано низку спортивних, туристично-оздоровчих пізнавальних та розважальних заходів. Ось  деякі з них. Цього тижня на спортивному майданчику, що на СК «Машинобудівник» розпочався футбольний бліц-турнір з нагоди Дня захисту дітей, який пройде в два етапи. Другий етап відбудеться 9 червня на майданчику Центру Святого Мартіна. В турнірі візьмуть участь учні від 1 до 6 класів.

З 9 по 14 червня на території старої школи Волицької сільської ради за підтримки відділів та управлінь виконавчого комітету працюватиме щорічний дитячий спортивно-вишкільний табір «Палієва Січ», де вивчатиметься історія Української держави, основи першої медичної допомоги та головні засади поводження зі зброєю.

На спортивному мультифункціональному майданчику, розташованому на вул. Соборній, щоденно працюватимуть секції з баскетболу, волейболу та тенісу. До Днів молоді та Конституції України передбачається проведення спортивних змагань з волейболу, настільного тенісу, бадмінтону, які пройдуть у міському парку. Також День молоді фастівчанам запам’ятається традиційною Спартакіадою серед збірних молодіжних команд мікрорайонів міста. 22 червня має зацікавити першістю міста з веслування на байдарках і каное. До участі у ній запрошені провідні веслувальники по класу «Дракон», які дадуть майстер-клас та можливість усім бажаючим покататись на човнах.

Також 22 червня пройде Кубок бойових мистецтв ГО “Спортивна нація” за участю гостей зі Сполучених штатів Америки, після чого пройдуть змагання з пейнтболу.

На канікулярний період заплановано лігу дворового футболу Фастова та пляжного волейболу, дати поки що узгоджуються. На другому пляжі будуть організовуватись катання на човнах Дракон, моторному човні, катання на водних лижах та водних тюбінгах. Щодо конкретного часу проведення цих заходів буде завчасно  повідомлятись на сторінці відділу спорту в Фейсбуці.

Не сумуватимуть, звичайно ж, влітку і рибалки, які додатково отримають змогу згуртуватись і помірятись вправністю на своїй відкритій першості міста. Впродовж червня-липня по вівторках, середах та четвергах проходитиме першість Фастова з футболу серед аматорських команд. Місце проведення – СК «Машинобудівник». Початок матчів о 18:30 год. Вечір проти Івана Купала не обійдеться без відкритого турніру з пляжного волейболу

І, як запевнив доповідач, СК «Машинобудівник» влітку працюватиме з напругою. Окрім вже згаданих та інших заходів на ньому планується неординарна подія – міські спортивні змагання «Богатирські ігри», які безперечно викличуть великий  суцільний інтерес. Адже кому нецікаво знати, хто у Фастові найсильніша людина.

Оригінальністю порадує фастівчан проект націлений на розвиток і підтримку вело культури та пропаганду здорового способу життя у місті – Велопокаушки. Він дозволить бажаючим обзавестись новими друзями, а новачкам зробити перші кроки у велотуризмі.