На всіх конкурсах перемагаємо

Минулі вихідні позначились значними успіхами юних танцюристів Фастова. 19 жовтня у Києві відбувся Всеукраїнський хореографічний конкурс “Vivat юний талант”. На ньому середня група Зразкового ансамблю народного танцю “Унавушка” з танцем “Український дівочий” зайняла  друге місце. Престижність конкурсу підтверджує головування у журі відомого українського хореографа, генерального директора – художнього керівника Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім.П.Вірського Вантуха М.М.

Від організаторів цього танцювального змагання балетмейстр Сарапіна І.О. та керівник  ансамблю “Унавушка” Доброштан Т.А. отримали подяки за вагомий особистий внесок у розвиток сфери позашкільної освіти, сумлінну працю, результативність і високі досягнення в роботі.

Наступного дня, 20 жовтня, ансамбль порадував ще більшими досягненнями. Його молодша група з композицією “Гуцулята”  виборола перше місце у конкурсі International Dance Competition “Dance Country!” і посіла друге місце на Всеукраїнському хореографічному конкурсі “Моя Україна !”.

Також у ці дні успішно виступив другий фастівський колектив: Зразковий ансамбль бального танцю “Троянда” під керівництвом Псарюк Л. П., який 19 жовтня брав участь у Всеукраїнському фестивалі мистецтв “Зоряна брама” у м. Київ. Юніори отримали 3 місце за виконання танцю “Ча-ча-ча”, ювенали здобули 2 місце за танець “Рок-н-ролл” та в категорії дитяча бальна хореографія – 2 місце з танцем “Топ-топ”.

Керівник ансамблю нагороджена Подякою від  Міністерства освіти і науки України «За відмінну підготовку і активну участь у Фестивалі та вагомий особистий внесок у розвиток музично – естетичного виховання підростаючого покоління і збереження національної культури».

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ