Найбільше Правила благоустрою порушують на Привокзальці

Продовжується цілеспрямована робота з виявлення та притягнення до відповідальності винних у порушенні Правил благоустрою, які містять загальнообов’язкові на території міста норми, за порушення яких установлюється відповідальність, передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення та іншим актами чинного законодавства. За повідомленням КП ФМР «Центр торгівлі та благоустрою», з початку цього року працівниками відділення благоустрою підприємства за дієвого сприяння комітетів самоорганізації населення надано 2030 приписів на усунення недоліків у дотриманні  зазначених Правил та складено майже 100 протоколів про адміністративні правопорушення за статтею 152 КУпАП.

Найбільше порушень п. 1.32 розділу ХІХ Правил зафіксовано на Привокзальній площі -54. А взагалі за самовільне захоплення території міста, а саме самовільне захоплення території (частини території) об’єкту благоустрою  м. Фастова складено 74 протоколи.

Ще 16 протоколів стосуються порушень п. 1.7 розділу ХІХ Правил, тобто певні мешканці індивідуальної забудови не уклали договір на вивезення побутових відходів та сміття. 9 протоколів оформлено на осіб, які наїхавши на тротуар, пошкодили укладену на  ньому плитку.

Адміністративні матеріали направлено на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті та до інших структур. Цього року вже розглянуто 55 протоколів. На порушників накладено штраф загальною сумою 62329 гривень. Громадяни, які затягують зі його сплатою автоматично заносяться до реєстру боржників.