Наші вчителі – наша гордість

Вчитель початкових класів Фастівського академічного ліцею №9 Мельниченко Альона Ігорівна – педагог, сертифікований Державною службою якості освіти!

Минулого року Альона Ігорівна не побоялася взяти участь у пілотному проекті – процедурі сертифікації педагогічних працівників. Успішно пройшовши усі етапи тестування, вона отримала сертифікат – підтверджуючий документ, який видається на три роки та отримання якого має низку переваг: даний документ дає можливість зарахувати сертифікацію замість атестації з підвищенням на 1 кваліфікаційну категорію, а також впродовж трьох років отримувати 20% надбавки до заробітної праці.

Цікаво, що минулого року перевірити свої знання вирішили 857 педагогічних працівників з усіх куточків країни (квота на участь була більшою  – 1000 педагогічних працівників). Успішно сертифікацію пройшли не усі – 705 педагогів.

Цього року вчителі початкових класів знову матимуть нагоду перевірити свої знання та вміння на практиці: вже скоро стартує сертифікація 2020! Реєстрація розпочалася сьогодні, 15 січня і триватиме до 31 січня.

Корисна інформація:

  • Сертифікація – це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педпрацівника, що відбувається у кілька етапів.
  • Педагогічні працівники беруть участь у сертифікації на добровільній основі
  • Пороговий бал щороку визначається комісією, що утворюється Державною службою якості освіти.
  • У 2020 році у сертифікації можуть взяти участь до 2000 вчителів початкових класів (в Україні), для Київщини – 108 осіб.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ