Не просто семінар, а поетична вітальня

У Фастівському академічному ліцеї № 9 відбувся семінар вчителів зарубіжної літератури  «Креалізований текст на уроках зарубіжної літератури як засіб розвитку творчих  здібностей і критичного мислення» (вчителі Макоївець Л.М. та Попов М.В.).

Проводячи майстер-клас Микола Володимирович Попов, об’єднав присутніх у три групи, які працювали над колажем, скрапбукінгом та альтеративною ілюстрацією. Велике захоплення викликало створення ілюстрацій із фото відомих літературних персонажів. Учитель поділився досвідом роботи з альтеративними матеріалами при вивченні творчості письменників.

Також був представлений позакласний захід  – поетична вітальня «Через віки з любов’ю», підготовлений учнями 10-х класів. Під романтичну музику вихованці Людмили Миколаївни Макоївець декламували вірші найвідоміших поетів світу. Тема  кохання, ця вічна «таїна життя», звучала на святі у віршах, піснях, інсценівках, танцях та живописі. Франческо  Петрарка, Райнер Марія Рільке, Олександр Пушкін і Марина Цвєтаєва, рок-опера «Юнона і Авось» – все сплелося воєдино.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ