Не сумують діти в пришкільному таборі, що діє на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

• 20.06.2019

Кожен день для дітей у пришкільному таборі, що діє на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, проходить змістовно насичено і неповторно. Різноманіття гаслів, зміна тем,  екскурсії по несподіваним і незвіданим для більшості місцям не дають учням сумувати.

Багато уваги під час зміни приділяється екологічному вихованню. Минулогог тижня з учнями 1-2 класів була проведена екологічна вікторина, а учні 3-4 класів виготовили колаж та провели трудовий десант «Зробимо планету квітучою та зеленою». Цього тижня діти рятували від шкідників зелені насадження на подвір’ї школи.

Свій світогляд школярі розширюють завдяки щоденним екскурсіям. Вони вже побували у дитячій бібліотеці, ознайомились з роботою поліції, побачили, як виготовляються радіопередачі тощо. З великим ентузіазмом вихованці пришкільного табору провели тематичний день, присвячений Великобританії. Збільшивши знання англійської мови, діти дізнались про традиції та обряди жителів цієї країни, а також про її рослинний та тваринний світ.