Об’єкти землекористувачів, які не з’явились на засідання комісії, будуть включені  в позапланову документальну перевірку

• 20.09.2019

18 вересня 2019 року під головуванням першого заступника міського голови О.Б. Зикової відбулося чергове засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, утвореної на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 року №284. У засіданні взяв участь начальник Фастівської ДПІ Васильківського управління ГУ ДПС у Київській області О.Г. Міщенко.

На засідання також були запрошені землекористувачі, що ухиляються від сплати податків до місцевого бюджету та/або використовують земельні ділянки без належно оформленого права на них, а саме:

–   ТОВ «Креатив Інвест» (директор Лисенко В.М.) – земельні ділянки площею  11,1309 га та площею 0,9952 га в м. Фастів по вул. Брандта, 50;

–   ТОВ «Асті-Люкс» (директор Нитка А.В.) – земельна ділянка площею 0,2122 га в м. Фастів по вул. Буцикова, 3;

–   Шулькевич І.В.  – земельні ділянки загальною площею 0,24 га в м. Фастів по вул. Комарова, 23;

–   Пінчук В.О. – земельна ділянка площею 0,0728 га в м. Фастів по вул. Комарова, 23;

–   Барановський О.Б. – земельна ділянка орієнтовною площею 0,21 га в м.Фастів по вул. Галафеєва, 97;

–   Соловей В.В. – земельна ділянка площею 0,0401 га в м. Фастів по вул. Галафеєва, 25-б.

Стосовно землекористувачів, що не з’явилися на засідання вказаної вище комісії, а саме: ТОВ «Креатив-Інвест» та ТОВ «Асті-Люкс», виконавчим комітетом Фастівської міської ради буде направлено листа до Головного управління Державної податкової служби в Київській області з проханням включити дані об’єкти в позапланову документальну перевірку.

Тож, робота з приводу стимулювання землекористувачів в оформленні землі в межах міста Фастова та справляння плати за землю триває.