Обговорено питання про умови та порядок відбору закладів освіти

20 грудня 2019 року Фастівською міськрайонною філією Київського обласного  центру зайнятості проведено робочу зустріч  з керівництвом Державного професійно-технічного навчального закладу «Фастівський центр професійно-технічної освіти» з метою інформування їх про Порядок відбору закладів освіти для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання у новій редакції, що набрав чинності 26.11.2019року.

Директор Фастівської міськрайонної філії  Вікторія Барабаш та завідувач сектору активної підтримки безробітних Світлана Михайлюк розповіли про умови та порядок відбору закладів освіти, що надають освітні послуги з організації професійного навчання зареєстрованих безробітних. Детальна інформація про проведення відбору закладів освіти також буде розміщена на вебсайті Київського обласного центру зайнятості.

Під час спілкування директор Фастівського ЦПТО Іван Мельник та заступник з навчально-виробничої роботи Володимир Швидкий особливу увагу акцентували на проведенні навчання за спеціальностями, які на сьогодні користуються найбільшим попитом на ринку праці. В ході бесіди обговорили перспективи співпраці та напрямки діяльності.