Обрано новий склад громадської ради

• 04.09.2019

Сьогодні,4 вересня, в сесійній залі адмінбудинку рад відбулися установчі збори по обранню нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради. В них взяли участь міський голова М. Нетяжук, секретар міської ради С. Ясінський, перший заступник міського голови О. Зикова та керуючий справами міськвиконкому Л. Тхоржевська. Перед присутніми прозвітувала щодо роботи попереднього скликання ради Людмила Скурська. Міський голова Михайло Нетяжук висловив їй  подяку за активну громадянську позицію та від імені виконавчого комітету Фастівської міської ради вручив квіти.

Після короткої презентації учасниками зборів своїх громадських організацій та їхньої мети членства у громадській раді 2019 – 2021 р.р. було обрано новий склад ради та її голову. Нею стала Юлія Кабанова. Секретарем новоствореної громадської ради стала Світлана Бондаренко. Обидві отримала найбільше голосів учасників зборів