Олена Зикова провела прийом громадян

13 листопада перший заступник міського голови Олена Зикова провела прийом громадян з особистих питань.

Фастівчан, котрі завітали на прийом, цікавили питання надання матеріальної допомоги та ремонту одного із багатоквартирних будинків міста. Мешканець турбувався за водонапірну вежу, котра знаходиться у міському парку культури ат відпочинку ім.Ю.Гагаріна – просив унеможливити вхід до будівлі. Мешканка вулиці Брандта розповіла про два відкриті дорожні колодязі.

А жителька багатоквартирного будинку по вулиці Строкова підняла чимало питань – просила відремонтувати покрівлю у домі, ліквідувати недоліку у роботі після встановлення вікон, відновити сходи до будинку,  освітлення на прибудинковій територій тощо.

Всі питання, порушені мешканцями мікрорайону під час зустрічі, передано до опрацювання відповідним службам, від яких залежить їхнє вирішення.