ОСББ міста залучають кредити

В зв’язку з дією «Програми відшкодування частини суми кредиту, залученого ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження та термомодернізації багатоквартирних будинків у м. Фастові на 2020-2021 роки» під головуванням заступника міського голови з питань капітального будівництва – Рудяка Тимофія Ярославовича за участю завідувача сектору житлової політики, квартирного обліку розподілу житла та з питань гуртожитків і ОСББ  Лагути Оксани Миколаївни та начальника відділу з питань енергозбереження, енергоефективності та екології Косович Тетяни Богданівни 26.05.2020 року було проведено нараду з головами ОСББ
м. Фастова, які мають намір брати участь у даній програмі  у цьому році.

Станом на 26.05.2020 року 6 ОСББ міста Фастова готують пакети документів, щодо участі в Програмі відшкодування частини суми кредиту, залученого ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження та термомодернізації багатоквартирних будинків у м. Фастові на 2020-2021 роки.  ОСББ «Волошка», вул. Саєнка, 1 планує заміну вікон та дверей у під’їздах на енергозберігаючі, ОСББ «Дзвони Чорнобиля» вул. Строкова, 5 має наміри здійснити утеплення цокольного поверху,  ОСББ «Вектор-41» вул. Ярослава Мудрого, 41 передбачає замінити електропроводку, ОСББ «Семицвіт» вул. Івана Ступака, 10 – проведе ремонт даху з утепленням та утеплення цокольного поверху, ОСББ «Л.І.Л.Е.Я.» вул. Київська, 9 – утеплення будинку, ОСББ «Ярослав Мудрий 8» вул. Ярослава Мудрого, 8 залучатиме кошти на заміну вікон та дверей у під’їздах на енергозберігаючі.

Учасники наради проговорили стан підготовки документів, строки проведення робіт з впровадження  загальнобудинкових енергоефективних заходів та питання щодо збору пакетів для участі в програми та терміни подання їх до обраної кредитно-фінансової установи. Голови ОСББ мали змогу задати найбільш актуальні питання та отримати відповіді на них.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ