Особливості відвідування служби зайнятості під час карантину та загальні питання зайнятості

25 червня 2020 року завідувач сектору активної підтримки безробітних  Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Світлана Михайлюк провела інформаційний онлайн вебінар на тему «Особливості відвідування служби зайнятості під час карантину та загальні питання зайнятості» для  осіб, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Під час онлайн спілкування учасникам надано інформацію про послуги державної служби зайнятості та особливості їх отримання в умовах карантину за допомогою електронних сервісів державної служби зайнятості.

Для клієнтів державної служби зайнятості розширено доступ до безкоштовних цифрових послуг та навчання на різноманітних освітніх онлайн-платформах, зокрема: «Освітній портал» ДСЗ (https://skills.dcz.gov.ua), «SmartJob» (https://app.smartjob.com.ua), «Дія. Цифрова освіта» (https://osvita.diia.gov.ua./), «Дія. Бізнес» (https://business.diia.gov.ua/), «Prometeus» (https://prometheus.org.ua/), «Академія навичок» (SkillsAcademy.com.ua), «Сoursera» (https://www.coursera.org), EdEra (https://www.ed-era.com), «EdX» (https://www.edx.org), «Освітній хаб міста Києва» (https://eduhub.in.ua).

По завершені вебінару всі учасники отримали відповіді на свої запитання та контакти для зворотного зв’язку у разі потреби додаткової консультації.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ