Особистий прийом громадян міським головою

• 12.09.2019

11 вересня, як і завжди у середу, міський голова М. Нетяжук провів черговий запланований особистий прийом громадян. Традиційно найбільш актуальними залишаються звернення із житлових та земельних питань, оренди приміщень і надання матеріальної допомоги. А також прохання втрутитись та розглянути скарги на родичів та сусідів.

Серед актуальних питань, з якими фастівчани цього разу прибули на прийом до очільника, благоустрій міста та конкретних територій. Житель вулиці Суворова звернув  увагу Михайла Володимировича на якість ямкового ремонту доріг та зарівнювання швів і тріщин на них. На що дано вказівку керівникам відповідних служб негайно обстежити відремонтовані дороги. Декілька громадян порушили тему утворення стихійних сміттєзвалищ. На вказані місця будуть направлені інспектори з благоустрою. Одразу троє представників вулиці Ярослава Мудрого, не змовляючись, висловили тривогу з приводу аварійного дерева, що росте на розі цієї вулиці та вулиці Миру.

А одна з мешканок вулиці Я. Мудрого розповіла про цікавий захід, який разом з співмешканцями збираються цими днями провести, і запросила міського голову долучитись до святкування 25-річчя спорудження їхнього будинку.