Отримайте послуги з профорієнтації дистанційно

• 09.04.2019

У Фастівській міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості проводяться  презентації онлайн-платформи “Моя професія: Консультаційна мережа”.

Діють презентації як для  працівників закладів освіти міста Фастова та Фастівського району, так і для школярів школярів.Система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості. В разі потреби можна проаналізувати ці результати з профконсультантом служби зайнятості, що дозволить сформувати більш розширений звіт, враховуючи уподобання дитини.

Платформа «Моя професія: консультаційна мережа» активно впроваджується і вже на сьогодні більше 80 осіб виявили бажання пройти тестування, і це не лише школярі, а й інші особи, які  мають потребу у виборі або зміні професії, саморозвитку та визначенні схильності до підприємницької діяльності. Більше 20 школярів протестовані.

У разі потреби  можливо  звернутися до центру зайнятості  для проходження тестування. Саме так і вчинила Ткач Альона, учениця КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат». Дівчина з користю провела свої канікули – звернулася до Фастівської міськрайонної філії та пройшла тестування на веб – ресурсі  «Моя професія: консультаційна мережа».

Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці!

За детальною інформацією звертайтеся до Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості за адресою

м. Фастів вул. Соборна,  20А  та за телефоном (04565)62147.