Отримайте послуги з профорієнтації дистанційно

У Фастівській міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості проводяться  презентації онлайн-платформи “Моя професія: Консультаційна мережа”.

Діють презентації як для  працівників закладів освіти міста Фастова та Фастівського району, так і для школярів школярів.Система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості. В разі потреби можна проаналізувати ці результати з профконсультантом служби зайнятості, що дозволить сформувати більш розширений звіт, враховуючи уподобання дитини.

Платформа «Моя професія: консультаційна мережа» активно впроваджується і вже на сьогодні більше 80 осіб виявили бажання пройти тестування, і це не лише школярі, а й інші особи, які  мають потребу у виборі або зміні професії, саморозвитку та визначенні схильності до підприємницької діяльності. Більше 20 школярів протестовані.

У разі потреби  можливо  звернутися до центру зайнятості  для проходження тестування. Саме так і вчинила Ткач Альона, учениця КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат». Дівчина з користю провела свої канікули – звернулася до Фастівської міськрайонної філії та пройшла тестування на веб – ресурсі  «Моя професія: консультаційна мережа».

Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці!

За детальною інформацією звертайтеся до Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості за адресою

м. Фастів вул. Соборна,  20А  та за телефоном (04565)62147.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ