П Р О Т О К О Л засідання LХІІІ-ї (63-ї) позачергової сесії Фастівської міської ради VІІ скликання

• 02.09.2019

П Р О Т О К О Л

засідання  LХІІІ-ї  (63-ї) позачергової сесії

Фастівської міської ради VІІ скликання

29 серпня  2019 року                                                                          м. Фастів

15.00                                                                 Зал засідань адмінбудинку рад

Всього депутатів   –  34.

Присутні:               –  21 депутат  міської ради,

міський голова Нетяжук М.В.,

Відсутні:              –  Войтенко В.Л., Войтина О.Б., Гарвона В.С.,

Герасимчук В.В., Датко Н.І., Кириченко І.В.,

Нестеренко О.О., Петруньок О.П., Прозоров С.О.,

Снігур А.М., Федун О.О., Хапанцев О.С., Яковюк Г.В.

Перед початком сесійного засідання міський голова Нетяжук М.В. зазначив, що  Указом Президента України відзначено 29 серпня Днем пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

Пропонував хвилиною мовчання вшанувати загиблих захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Сесія розпочала свою роботу зі вступного слова міського голови Нетяжука М. В., який наголосив на тому, що в залі із 34 обраних депутатів міської ради присутні  21  депутат, що цілком достатньо для відкриття сесії.

Голосували: за відкриття LХІІІ-ї  (63-ї) позачергової  сесії – за – 21,

проти – –.

Прозвучав Гімн України.

Міський голова Нетяжук М. В. запропонував сформувати робочі органи сесії. Для ведення протоколу обрати відповідального секретаря із числа депутатів – депутата  Бевзу Сергія Леонідовича.

Голосували: за – 21,

Пропозицію враховано.

Робочий секретаріат обрати з числа працівників апарату, а саме:    Недзвецьку Л.В., Свиридович А.Ю., Ричажкову Л.Є.

Голосували: за – одноголосно.

Пропозицію враховано.

Далі міський голова М. В. Нетяжук вніс пропозицію обрати лічильну комісію сесії в кількості 4-х осіб із числа депутатів міської ради, а саме:     Бабенко О.В., Остапенка С.О., Вишневецьку Т.С., Наливайко С.О.

Голосували: за – 22 ,

Пропозицію враховано.

Депутат міської ради  Бабенко О.В.  обрана головою лічильної комісії.

Далі міський голова Нетяжук М. В. звернув увагу на те, що порядок денний сесії складається з 2-ох  питань.

Міський голова Нетяжук М.В. запропонував взяти порядок денний за основу.

Голосували: за основу – за –22,

Рішення прийнято.

Міський голова Нетяжук М.В. запропонував проголосувати за порядок денний вцілому.

Голосували поіменно: вцілому – за –22,

Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ:         Житлові питання по відселенню мешканців аварійного житлового будинку по вул.Садова, 10 у м.Фастові Київської області.

Доповідав:

Нетяжук М.В.   – міський голова.

Р о з д і л   1.

Про прийняття в комунальну власність територіальної громади

м. Фастів в особі Фастівської міської ради квартир житлового будинку по вул. Садова, 10 в м. Фастів (1 проект  рішення)

Міський голова Нетяжук  М.В. запропонував взяти проект рішення даного розділу  за основу і проголосувати вцілому.

Голосували поіменно: за основу і вцілому – за – 22,

Р о з д і л  2.

Про  придбання житла мешканцям, які потребують відселення

з аварійного житлового будинку по вул. Садовій,10  у м. Фастів

(1  проект   рішення)

Голосували поіменно: за основу і вцілому – за –22,

Рішення прийнято.

В зв’язку з тим, що жодних листів, звернень, пропозицій  в розділі  «Різне» не надійшло,  на цьому обговорення питань LХІІІ-ї (63-ї) позачергової сесії міської ради  завершено.

Міський голова Нетяжук М. В. запропонував  засідання LХІІІ-ї (63-ї)  позачергової сесії міської ради  сьомого  скликання  закрити.

Голосували: за закриття засідання LХІІІ-ї (63-ї) позачергової сесії  –

за – 22 .

Прозвучав Гімн України.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук