ПАМ’ЯТКА ЩОДО ОТРИМАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ “ПАКУНОК МАЛЮКА”

• 28.05.2019

ПАМ’ЯТКА

ЩОДО ОТРИМАННЯ

ОДНОРАЗОВОЇ НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ
ПАКУНОК МАЛЮКА

(Постанова Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 року №215 (зі змінами)

Починаючи з 1 вересня 2018 року при народженні дитини здійснюється надання одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”, але не пізніше ніж через 30 днів з дня народження дитини.

Відповідно до затвердженого Порядку право на отримання “пакунок малюка” мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили живонароджену дитину.

“Пакунок малюка” надається на кожну живонароджену дитину.

Пунктом 9 Порядку визначено, що “пакунок малюка” видається під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку.

Якщо на день виписки у пологовому будинку були відсутні “пакунки малюка”, місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення на підставі заяви отримувача допомоги звертається до обласного структурного підрозділу з питань соціального захисту населення для забезпечення отримувача “пакунком малюка”.

Тобто якщо на день виписки у пологовому будинку відсутні “пакунки малюка”, для його отримання отримувач (мати, батько) подає заяву до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення (заява оформлюється в пологовому будинку).

Згідно із заявою місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення забезпечує надання “пакунку малюка” (не більше ніж протягом 17 робочих днів) отримувачу за місцем проживання.

За додатковою інформацією звертатись до Управління соціального захисту населення виконавчого  комітету Фастівської міської ради, що знаходиться за адресою: вул. Небесної Сотні, 8, каб. №2, №3,                                              тел. для довідок: (04565)5-15-02, 5-24-68