Перелік рішень, прийнятих на засіданні виконавчого комітету Фастівської міської ради від 12.08.2019 р.

• 13.08.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 12.08.2019                                                                                                          № 450

Про затвердження протоколу засідання комісії

з питань формування потреби щодо

спрямування субвенції на придбання житла

або призначення грошової компенсації

на його придбання дітям-сиротам, дітям,

позбавленим батьківського піклування

та особам з їх числа від 12.08. 2019р. № 1

Відповідно до статей 34, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 616 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877», рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 09.08.2019р.  «Про утворення комісії з надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, беручи до уваги протокол засідання комісії з питань формування потреби щодо спрямування субвенції на придбання житла або призначення грошової компенсації на його придбання дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа з метою забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа від 12.08.2019 року за № 1, виконавчий комітет вирішив:

1.  Затвердити протокол засідання комісії з питань формування потреби щодо спрямування субвенції на придбання житла або призначення грошової компенсації на його придбання дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа від 12.08.2019р. № 1 (додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Давиденко О.П.

Міський голова                                                                                     М.В. Нетяжук