Перелік земельних питань (назва розділів по яким пройшло голосування) на засіданні 65-ої сесії Фастівської міської ради VІІ скликання 18 жовтня 2019 року

• 21.10.2019

Перелік  земельних питань

(назва розділів по яким пройшло голосування)

на засіданні 65-ої  сесії

Фастівської міської ради VІІ скликання

18 жовтня  2019 року

№ п/п Назва  розділу
1. Розділ 1. Про відміну рішень Фастівської міської ради.
2. Розділ 2. Надання дозволу громадянам міста на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок для ОЖБ та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ОСГ (присадибна ділянка).
3. Розділ  3. Поновлення договорів оренди землі.
4. Розділ 4. Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
5. Розділ 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки комунальної власності, що перебуває в постійному користуванні.
6. Розділ 6. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок, передача їх у власність громадянам.
7. Розділ 7. Затвердження проектів землеустрою, передача земельних ділянок у власність.
8. Розділ 8. Затвердження проектів землеустрою, передача земельних ділянок в оренду.
9. Розділ 9. Затвердження проекту землеустрою у разі зміни цільового призначення земельної ділянки
10. Розділ 10. Затвердження проектів землеустрою, передача земельної ділянки в постійне користування.
11. Розділ  11. Припинення права користування земельними ділянками на умовах оренди.
12. Розділ  12. Передача сформованих земельних ділянок в оренду
13. Розділ  13. Про надання згоди на забудову земельної ділянки комунальної власності

Прийняті рішення