Перевірки дотримання умов договору перевізниками у Фастові набули системного характеру

• 05.12.2019

Спрямовуються вони виключно на покращення умов перевезень для жителів Фастова. Про що доповіла на апаратній нараді завідувач сектору торгівлі та транспорту Тетяна Кабанець. За її словами у місті відповідно до затвердженої мережі автобусних маршрутів налічується 18 маршрутів загального користування, на яких здійснюють свою підприємницьку діяльність 9 підприємців-перевізників.

У відповідності до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради  від 16.03.2018 року №159 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 24.01.2018 року №29 «Про затвердження типової форми договору про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування» представниками Організатора постійно здійснюються позапланові перевірки дотримання умов Договорів на міських маршрутах загального користування.

За останні пів року проведено 8 позапланових перевірок. Складено 24 акти про порушення умов Договору про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. Дані акти поштою надсилаються Перевізнику з вимогою у 10-денний термін надати письмові пояснення, усунути виявлені порушення умов договору та вимог чинного законодавства. Підставою для проведення позапланових перевірок є звернення громадян міста в усній чи письмовій формі.

У жовтні поточного року було розірвано договірні відносини з Перевізником на маршруті загального користування №13 «Курган Слави –                       вул. Незалежності» (за графіком руху №1). Підставою для розірвання Договору Організатором в односторонньому порядку стало 3 (третє) порушення Перевізником зобов’язань за цим Договором, зафіксоване Актом, допущене протягом  365 днів з дати складання першого Акту.

Сектором завжди оперативно розглядається кожне звернення громадян, за необхідності виносяться нагальні питання на розгляд постійної комісії з питань підприємницької діяльності, інвестицій, міжнародних зв’язків, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі. За останні пів року винесено на розгляд постійної депутатської комісії 16 питань нагального порядку.

Ще одним додатковим важелем впливу на Перевізника щодо дотримання ним умов договору є облаштування на зупинках міста інформаційних дощок з графіками руху маршрутів. Наразі розглядається питання облаштування даних інформаційних дощок на кінцевих зупинках міських маршрутів до кінця поточного року.