Перевірте наявність своїх земельних ділянок на Публічній кадастровій карті

• 07.11.2019

До уваги громадян, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій

Перевірте наявність своїх земельних ділянок на Публічній кадастровій карті за посиланням: https://map.land.gov.ua/kadastrova-karta.

З метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22.07.2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству» та на виконання доручення Держгеокадастру України від 18.10.2019 року щодо систематизації інформації про земельні ділянки, звертаємо увагу всіх власників та землекористувачів про необхідність внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру, що забезпечує гарантування захисту права власності (користування) на землю. Оскільки, до запровадження Державного реєстру земель, а згодом і Державного земельного кадастру, інформація про земельні ділянки містилася в паперовому вигляді, а при переході до електронного кадастру виявилась значна кількість помилок, рекомендуємо власникам земельних ділянок, землекористувачам всіх форм власності на землю для захисту своїх прав та для оперативного користування відомостями з різних потреб звернутися з документами із землеустрою до Центрів надання адміністративних послуг по місцю знаходження земельних ділянок для внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру.

Для отримання більш детальної інформації пропонуємо звернутися до структурних підрозділів в районах (містах) Головного управління Держгеокадастру у Київській області, за місцем розташування земельних ділянок.