Підбито результати другого міського конкурсу журналістських робіт «Творці сьогодення»

• 05.06.2020

Він тривав майже увесь травень. Цього року у конкурсі взяло участь більше бажаючих, аніж минулого разу. І майже всім дописувачам вдалося  розкрити проголошену ідею конкурсу – розповісти про особистості: наших  земляків – воїнів, волонтерів, тих, хто своїми вчинками пише сьогодення нашої держави, рідного міста. Тобто про тих, хто продовжує творити сучасну історію. Приємно відзначити, що конкурс показав –  у нашого міста великий творчий резерв. І журналістський цех, зокрема і його фастівський філіал, представники якого завтра відзначатимуть своє професійне свято, буде і надалі поповнюватись талановитими кадрами.

Сьогодні відбулось нагородження  переможців престижного творчого змагання. З результатами рейтингового голосування конкурсної комісії, до складу якого увійшли провідні професійні журналісти міста, ознайомила голова журі, заступник міського голови Давиденко Олена.  Майже одноголосно переможцем  конкурсу визнано доробок Пасічника Богдана, учня академічного ліцею № 9.  Юний автор виявив справжній журналістський талант, особисто поспілкувався з героєм нарису, Почесним громадянином міста Андрієм Абрамовим, проникся його долею.

Друге місце присуджено Кайдаш Єлизаветі, учениці ліцею №2. Героями її  роботи стали наші фастівські волонтери.

Третє місце посів твір теж учениці Фастівського академічного ліцею №2 Іванети Олени, яка емоційно, з щирим почуттям вдячності розповіла про тих, кого вже з нами немає, але своїми геройським вчинками вони вписали легендарні сторінки в історію країни і нашого міста.

Грамоти та цінні подарунки юні зірки журналістики отримали від міського голови Нетяжука Михайла.